Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools

Traczewska 2008-10-22 5:21

OK, no potencjalnie by bylo ale dla mnie nie jest.. czy chodzi o nieostrosc kwiatow co na pierwszym planie? czy o oddalenie i za duza ilosc elementow rozpraszajacych wokol?
gdybysmy zobaczyli twarz tamburynisty, zrobilby nam swietna rame do tematu "wesele", uslyszelibysmy dzwiek, tak widze tylko urwana reke..
ale milo, ze sobie tak podrozujesz Jurku, odlecimy sobie z Toba w cieple rytmy na chwile..
z pozdrowieniami, agn

Old 10-22-2008, 01:26 PM
bantonbuju's Avatar
bantonbuju bantonbuju is offline
TE Expert

Default To Traczewska: duza ilosc elementow rozpraszajacych

hmmm.... nie będę się upierał, że w 100% oddałem ten moment tak, ajk należy, ale kair to jeden wielki "pierdolnik"... "zbyt duza ilosc elementow rozpraszajacych" to element stały.... tam nie ma logiki (w naszym rozumieniu), tam nie ma porządku (pod żadną postacią), tam nic nie wygląda tak, jak byśmy "chcieli"... chyba będę rozczarowywał dalej, dlatego, że moją intencją tej "sesji" było właśnie pokazanie świata "chaosu"...
widać muszę dopisać do notatki przy zdjęciu...
pozdro. j.
Reply With Quote
Old 10-22-2008, 02:20 PM
Traczewska's Avatar
Traczewska Traczewska is offline
TE Expert

Default Re: To Traczewska: duza ilosc elementow rozpraszajacych

Kurcze Jurku, myyslisz, ze jak napiszesz komentarz to cos zalatwisz? Ze jak napiszesz, ze na ulicy byl chaos i ze o niego chodzi to zdjecie bedzie lepsze?

Zauwaz, ze kazdy horror, kryminal, rozpoczyna sie od pokazania najnudniejszej w swiecie codziennosci, stablizacji, dlatego, ze cos naprawde wyrazistego mozna pokazac tylko w kontrapunkcie..

Jesli chcesz pokazac chaos to on Ci sie tez musi ulozyc w jakas melodie, w jakis porzadek, musi znalezc cos od czego sie odbijemy zeby go zauwazyc.. jedna twarz na ktorej sie skupiamy a wokol niej wszystko wiruje.. trzy obce sobie osoby, ktore nieswiadomie, czyniac rozne codzienne czynnosci, ukladaja ciala w jednym rytmie etc.. co ja Cie bede uczyc.. mysle, ze tu pomogl by ten tamburynista.. na nim bysmy oparli swoj punkt odniesienia, a cala reszta moglaby juz tanczyc "yalla- yalla" :) i bysmy to zrozumieli bez pisania..

zalezy o co w zdjeciu chodzi.. czy ma pokazac uliczna scene z Kairu czy ma sie ulozyc w fotografie.. w tym cala sprawa do czego aspirujesz?

z serdecznosciami, agn
Reply With Quote
Old 10-22-2008, 03:26 PM
bantonbuju's Avatar
bantonbuju bantonbuju is offline
TE Expert

Default Re: To Traczewska: duza ilosc elementow rozpraszajacych

dobre, pomocne słowa, dzieki...
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules